Čo môžete zažiť

Na Kráľovu hoľu vyšliapete za necelú hodinku a podľa stupňa podpory si sami určujete, ako sa pri tom zapotíte. Na výber máte zvyčajne štyri stupne podpory.

Môžete prísť aj so slabšou kondíciou a aj keď ste sa doteraz na Kráľovu hoľu ešte neodvážili, na vlastnej koži sa presvedčíte, že na ebiku sa dá zdolať každý kopec.

Zavolajte aj kamarátov, deti, manželku a vyšliapte na Kráľovú hoľu spolu, pričom každý si nastaví elektrickú podporu, aká mu najviac vyhovuje.

Z vrcholu Kráľovej hole si môžete vychutnať nádherný výhľad na panorámu Vysokých Tatier, hrebeň Nízkych Tatier alebo prekrásne horehronské údolie.

Vybrať si môžete zo širokej ponuky klasických rámov s odpruženou prednou vidlicou, celoodpružených elektrobicyklov alebo  fatbikov.

Ak máte vlastný elektrobicykel, príďte ho otestovať. Lepší kopec, ako Kráľová hoľa, na ktorom svoj elektrobicykel dokonale preveríte, na Slovensku nenájdete.

Šumiac, vďaka svojej výbornej polohe, ponúka množstvo rôznych cyklotrás, ktoré sú vhodné nielen pre náročných cyklistov, ale aj pre rodiny s deťmi.

Môžete sa vybrať na Kráľovú hoľu, Muránsky hrad, Lúku plnú sysľov, do Telgártu, k prameňu Hrona, Palcmanskú Mašu alebo do okolitých Horehronských obcí.

Tento rok fungujeme aj ako testovacie centrum elektrobicyklov. U nás si môžete vyskúšať skoro všetky druhy elektromotorov a elektrobicykle rôznych značiek.

K tomu získate 5% zľavu na nákup elektrobicykla v Bikezona-KTM, kde po kúpe elektrobicykla, získate poukážku na celodenný prenájom pre jednu osobu u nás.

Po jazde sa zastavte v našom stánku Maškrtky u Katky, kde si okrem dobre vychladeného pivka môžete vybrať zo širokej ponuky nápojov, mliečných výrobkov, ovčích syrov, Šumiackých šišiek, magnetiek, tričiek, ponožiek, kávy, nanukov, medu a ďalších maškrtiek. Určite neoľutujete!